Diyet Uzmanları – Popüler diyet listeleri ve Diyet hakkında bilinmeyenler burada!

Selülit ve Varis Seti 75 TL

Untitled-1-copy (1)

Bacak  güzelliğinin en büyük problemlerinden biri olan selülit ve varis problemi, çoğu kadının kabusudur.  Üstelik sadece estetik açıdan değil, bacak sağlığı açısından da varis ve selülit kişilere ciddi sıkıntılar vermektedir. Varis ilerlediğinde bacakların belli kısmında ağrılara neden olan şişkinliklere neden olmaktadır, aynı şekilde selülitin ilerlemiş aşamalarında kişiler ağrı ve acı çekmeye başlarlar. Bu nedenle  selülitten kurtulmak isteyen kişiler için araştırdık ve ihtiyaç duyulan tüm ürünleri bir arada bulunduran uygun fiyatlı bir set bulduk.


Selülit ve Varis seti içerisinde bacaklarınızdaki kan dolaşımını artırmakta ihtiyacınız olabilecek her şey bulunuyor.  Varis ve selülitlerde etkili, at kestanesi jeli , masaj yağı, yosunlu selülit sabunu ve özel üretilmiş liften oluşan bu seti, düzenli ve programlı bir şekilde kullandığınızda problemlerinizi aşabilirsiniz. Bu setin içindeki her bir ürünü içerik ve yarar bakımından ele alacağız.

1 – At kestanesi Jeli

Jeli cilde sürüp yaydığınız anda tazelik,canlılık ve ferahlık hissi vermektedir.Özellikle fiziksel zorlanmalardan hemen sonra uygulandığında rahatlama hissi sağlamaktadır. Ream Quartett At Kestanesi Jeli okaliptus,at kestanesi,arnika,kekik,biberiye ve mürver gibi çeşitli bitkisel maddeler içermektedir. Masaj sırasında kan dolaşımının düzenlenmesine yardımcı özellik göstermektedir. Tazeleyici,canlandırıcı ve rahatlatıcı etkisiyle iyi ferahlık verir.Emilim hızı yüksek olduğundan etkisini kısa sürede gösterir.

At Kestanesi Jeli Özellikleri:

Dinlendirici ve rahatlatıcı bitkisel bir  masaj jelidir.Boyun bölgesi , kollar, dirsekler, omuzlar, bel, bacaklar, dizler, kalça bölgelerinde uygulanabilmektedir.  Bu bölgelerde rahatlama sağlamakta ve kan dolaşımını arttırmaktadır.

2 – Saçaklı Lif

* Kan dolaşımını hızlandırırmaya yardımcı etkisi vardır.

* Selülit olan bölgelere masaj yaparken kullanılması büyük fayda sağlar.

3 -Mecitefendi Yosunlu Selülit Sabunu
Mecitefendi Selülit Sabunu içerisinde bulunan  bitkisel özler olan kakao yağı, keten yağı, hardal yağı, zeytin yağı ve doğal yosunlar sayesinde, doğum öncesi ve sonrasında vücutta oluşan çatlamalara ve sarkmalara karşı etkilidir. Selülitli bölgelerde masaj yaparak kullanıldığında kan dolaşımını hızlandırmakta ve ciltteki hasarları ve pürüzleri gidermede etki göstermektedir.

Kullanımı :

Sabah akşam olmak üzere, günlük olarak güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.

 

4 – Softem Selülite Karşı Masaj Yağı 100ml

Selülit içeren bölgeye banyo sonrası masaj eşliğinde uygulanılır.  Etkiyi artırmak için tahta selülit tarağı ya da deniz tuzu ile beraber kullanıldığı durumlardır vardır. Gün aşırı uygulanması tavsiye edilebilir. Selülite karşı aroma terapi masaj yağı, cilde sıkı ve sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardımcı aromatik yağlar ile cildi beslerken , nemlendiren vitamin, bitkisel yağları da içerir. Kimyasal maddeler ile boya, parfüm ve koruyucu içermez.

İçeriği:

Oleum Citrus Limon ( Limon yağı ), Oleum Sesamum Orientale ( Susam yağı ), Oleum Rosmarinus Officinalis( Biberiye yağı), Oleum Juniperus cummumis ( Ardıç yağı ), Oleum Citrus Sinensis ( Portakal yağı ), Oleum Prunus Armeniaca ( Kayısı çekirdeği yağı ), Oleum Vitis Vinifera ( Üzüm çekirdeği yağı ), Oleum Juglans Regia ( Ceviz yağı ) , Oleum Olea Europaea ( Zeytin yağı ), Oleum Eucalyptus Globulus ( Okaliptus yağı ), Oleum Lavandula Angustifolia ( Lavanta yağı ), Tocopherols ( E vitamini )

 canli

Tüm bu ürünler sadece 75 TL!  Siz de selülit ve varisi geride bırakmak istiyorsanız 7/24 aktif canlı destek hattına yazarak siparişinizi verin! Güzel bacaklar ve selülitsiz bir hayat için bir kelime yeter!Kategori: Zayıflama

Benzer Konular

Cafeslim Yan Etki Yapar mı?

Cafeslim Yan Etki Yapar mı?

Spor yapmanın sağlık açısından ne denli önemli olduğunu bilsek de maalesef uygulama aşamasında o kadar...

Gold Slim Kavitasyon Cihazı Ne Kadar?

Gold Slim Kavitasyon Cihazı Ne Kadar?

Eğer diyet yapmak size de işkence gibi geliyorsa vereceğimiz öneriler eminim ki dikkatinizi çekecektir. Birçok...

Dermoslim Nereden Bulurum?

Dermoslim Nereden Bulurum?

Hormon bozuklukları, şeker hastalığı, troid bezinin az çalışması ve kan şekeri düşüklüğü kilolarınızın sebebi olabilir....

Alkali Form İle Vücut Ölçülerini Koru

Alkali Form İle Vücut Ölçülerini Koru

Kimi insan fazla kilolarını vermek için diyet yaparken, kimi insanlarda ideal kilosunu korumak için dengeli...

Nano Thermal Gel Yan Etkisi Var mı?

Nano Thermal Gel Yan Etkisi Var mı?

Günlük spor yapmamak için bahane bulan çoktur. Fakat günlük yapılan sporların egzersizlerin vücut sağlığı için...

Yukarı diyet ürünleri lokman hekim ürünleri fixplant