Diyet Uzmanları – Popüler diyet listeleri ve Diyet hakkında bilinmeyenler burada!

İbrahim Saraçoğlu’ndan Hamile Kalma Kürü

Hamile kalmak bir çocuk sahibi olmak tüm anne ve babaların hayalidir. Fakat çok isteyipte hamile kalamayan anne adayları bu konuda psikolojik olarak da çok etkileniyor. Türkiye’de her 7 çiftten birinde görülen kısırlık çiftleri hayal kırıklığına uğratarak olumsuz düşünmelerine neden oluyor. Öncellikle bebek sahip olmak isteyip de olamayan çiftlerin mutlaka doktora giderek neden bebek sahibi olamadıklarını öğrenmeleri gerekir. Ayrıca İbrahim Saraçoğlu’ndan bayanların kolay yumurtlaması ve kolay hamile kalması için önerdiği kuru incir kürünü deneyebilirsiniz.

Genellikle erkeklerin utandıkları için gitmedikleri bebek tedavileri anneyi de olumsuz etkileyerek uzun süre çocuk sahibi olamamalarını engelliyor. Belki kısır olduğunuzu düşünerek gideceğiniz tedaviler kısa sürede bebek sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. Öncelikle doktor muayenesi olarak önerilen ilaçları kullanmalısınız. Eğer ilaç tedavisi sonuç vermez ise aşılama ve tüp bebek gibi yöntemler ile bebek sahibi olabilirsiniz. Günümüzde birçok çiftin tüp bebek ya da aşılama yolu ile bebek sahibi olduğunu unutmayın ve umudunuzu yitirmeyin.

Hamile kalmanıza engel olan bazı problemler olabilir ve problemler yine tedavi yöntemleri ile çözülebilir. Neden hamile kalamazsınız;

– Rahim içerisindeki tüpleriniz tıkalı ya da kapalı olabilir.

– Yumurtlayamıyor olabilirsiniz.

– Problem eşinizde olabilir. Yani sper sayısı az olabilir ya da ölü sperm olabilir.

– Endometriozis hastalığı yani halk arasında bilinen çikolata kistiniz olabilir.

– Yeteri kadar sağlıklı yumurtanız olmayabilir.

Bu gibi nedenlerden ötürü hamile kalamayabilirsiniz. Fakat saydığımız tüm problemlerin elbette tedavi yöntemleri bulunmaktadır. İbrahim Saraçoğlu’dan Yumurta sayısı yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlarda yumurta sayısını artırarak hamile kalınmasını kolaylaştıran kuru incir kürü tarifini sizlerle paylaşacağız.

Hamile Kalmaya Yardımcı Kür

Hazırlanışı: Yarım litre yani 2,5 bardak kaynayan suyun içerisine sekiz adet kuru inciri ilave ederek 20 dakika ağzı kapalı olarak kaynatın. 20 dakika dolduktan sonra altını kapatın ve ılıması için biraz bekleyin. Ilıdıktan sonra hazırlanan kürü süzün ve suyunu tek seferde veya  ikiye bölerek öğünlerden yaklaşık 10-15 dakika önce aç karnına için.

Uygulaması: Toplamda 50 gün uygulanması önerilen bu kürü ilk sefer 25 gün uygulayın ve 7 gün ara verilen. Verilen ara 50 gün içerisinde sayılmaz. 7 gün aradan sonra tekrar 25 gün daha uygulayabilirsiniz. Yapılan kür günlük olmalı ve taze içilmelidir.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

hamile kalmak, neden hamile kalamayız, hamile kalmama nedenleri, bebek tedavisi, hamile kalmak için yapılan kür, ibrahim saraçoğlu, hamile kalma kürü, ibrahim saraçoğlundan hamile kalma kürü, hamile kalmak için öneriler, incir, incir kürü, hamile kalmak için incir kürüBenzer Konular

Ay Ay Bebek Gelişimi

Ay Ay Bebek Gelişimi

Aylar boyu beklediniz, günün her saati çeşitli zorluklar çektiniz… Kimi zaman korkuyla kimi zaman sancıyla...

İştahı Kapatmak için Dereotu

İştahı Kapatmak için Dereotu

İştah açıklığı insanların diyet yapmasını engelleyen en önemli sebeplerden biridir. İştahı kapatmak için Prof. Dr....

Zayıflama Kürü

Zayıflama Kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun bazı önerilerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. İşte onun önerdiği bir zayıflama...

Otizmli çocukların konuşma zorluğu nasıl giderilir?

Otizmli çocukların konuşma zorluğu nasıl giderilir?

Otizm hastası çocukların bir çoğunda görülen bir sorun olan konuşma bozuklukları, günümüzde terapi yöntemleri ile...

Çocuklarda ayakkabı seçimi nasıl olmalıdır?

Çocuklarda ayakkabı seçimi nasıl olmalıdır?

Genellikle bir yaşına basmaya yakın ya da bastıktan birkaç ay sonra çocuklar yürümeye başlar ve...

Yukarı
grasso kilo aldırıcı nova teatox zayıflama çayı svetol zayıflama kapsülü