Diyet Uzmanları – Popüler diyet listeleri ve Diyet hakkında bilinmeyenler burada!

Epimedyumlu Macun Nedir?

Epimedyumlu macun, şifalı bitkilerin birleşimden oluşan, cinsel problem yaşayan veya cinsel yaşamını iyileştirmek isteyen kişiler için özel olarak üretilmiştir.

Dünya bunun üzerine kurulmuştur. İlk zamanlardan bu yana insanlar cinsellik üzerine daha fazla durmuş, hep çok fazla önem vermiştir. Bu amaç ile kullanılan şifalı bitkiler olduğu hep bilinmiştir. İnsanoğlunun uzun zamandır kullandığı bu şifalı bitkiler tekrar cinsel problemler için bir araya getirilmiştir. Epimedyumlu macun olarak adlandırılan bu macuna bir bakalım mı?

Epimedyumlu Macun İçerik

Epimedyumlu Macun İçerisinde bulunan bitkiler şu şekildedir;

Cüce palmiye: östrojen, progesteron, testosteron ve prostat büyümesini yavaşlatma üzerine de etkileri olabilir.

 

 

Demir dikeni: İçerisinde bulundurduğu afrodizyak sayesinde erkeklerin testosteron seviyesini arttırmaktadır.

 

Epimedyum: erkeklerde için erken boşalma, orgazm olamama, iktidarsızlık, cinsel isteksizlik gibi cinsel problemlerinde kullanılabilir. Kadınlarda regl düzensizliği için kullanılabilir.

 

Ginseng: Erkek cinsel performansını arttırdığı ve libidoyu artırabilir.

 

 

Ginkgo Bilabo: Kan dolaşımını artırabilir ve damarları genişletebilir. Özel bölgeye kan akışı sağlayarak cinsel performansı artırabilir.

 

Keçiboynuzu: vücuda enerji verir. İnsanı dinç tutar. İktidarsızlık ve serleşme problemine iyi gelir.

 

Epimedyumlu Macun Kullanım Şekli

Kullanmadan önce mutlaka karıştırınız. Aç karnına 1 ölçek (tatlı kaşığı) olarak, günde 1 defa kullanın. Kullanımdan 30-40 dk. Sonra etkisini görebilirsiniz.

Epimedyumlu Macun Faydaları Nedir?

Cinsel güç ve isteğinizi arttırmaya yardımcı,

Erken boşalma, doyumsuzluk, halsizlik gibi sorunları için iyi gelir.

Sperm kalitesini de arttıran bu ilaç vücuda zindelik ve kuvvet verir.

Kadınların adet sancılarını dindirebilir.

Cinsel işlev bozukluğu yaşayan kişiler kullanabilir.

Epimedyumlu Macun Nereden Bulabilirim?

Epimedyumlu Macunlamak isterseniz sizlere bu ürünü temin edebileceğiniz bir site önerebilirim. Bu site kaliteli ve güvenilirdir. www.storeavrupa.com adresinde bulunan site sizlere bu ürünü kargo ile gönderebilir.

Epimedyumlu Macun Yurt Dışında Nereden Bulabilirim?

Yurt dışında yaşayanlar için de www.storeavrupa.com sitesi ürün gönderebilir. Bu yüzden gönül rahatlığı ile gönderebilirsiniz.

Epimedyumlu Macun ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ:  epimedyumlu macun nedir, epimedyumlu macun Ankara, epimedyumlu macun ekşi, epimedyumlu macun ankara satış noktaları, epimedyumlu macun yorumlar, epimedyumlu macun fiyat, epimedyumlu macun force, epimedyumlu macun içeriği, epimedyumlu macun markaları, epimedyumlu macun, epimedyumlu macun alkol, epimedyumlu macun aktar, epimedyumlu macun al, epimedyumlu macun Antalya, epimedyumlu macun adana, epimedyumlu macun alkolle, epimedyumlu macun aç karnına, epimedyumlu macun aşk ateşi, epimedyumlu macun aksu vital, epimedyumlu macun bursa, epimedyumlu macun bulls, epimedyumlu macun baş ağrısı, epimedyumlu macun bayanlar için, epimedyumlu macun bozulur mu, epimedyumlu macun bitkisel

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin Fitoterapi adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

 Benzer Konular

Golden Lovita Etkileri Nelerdir ? İçindekiler ve Kullanımı

Golden Lovita Etkileri Nelerdir ? İçindekiler ve Kullanımı

Golden Lovita Cinsel sağlığın önemli bir parçası da cinsel isteğin zaman zaman düşmesi azalmasıdır. Cinsel isteksizlik...

Guava Serum Nedir? Faydaları Nelerdir? İçeriği ve Kullanımı

Guava Serum Nedir? Faydaları Nelerdir? İçeriği ve Kullanımı

Guava Serum Guava pek çoğumuzun belkide ilk defa duyduğu çok uzaklarda yetiştirilen bir meyve türüdür....

Megamax Kilo Aldırıcı İçeriği Nedir?

Megamax Kilo Aldırıcı İçeriği Nedir?

Megamax Nedir? Hareketsizliğin oluşturduğu tembellik hepimizin bildiği gibi kilo yapıyor. Çoğu zaman da iştahımızın fazla...

indirimstore.net Açıldı!!

indirimstore.net Açıldı!!

indirimstore.net Sitemiz n11.com İş Ortaklığıyla Yayında. Lider pazar yeri n11.com’un deneyimi ve 16 yıldır binlerce...

Kara Havuç Suyu 1 Kutu 15 Adet

Kara Havuç Suyu 1 Kutu 15 Adet

Doğru Nefes: Doğru bir şekilde nefes almak çok önemlidir. nefesinizi burnunuzdan alıp ağzınızdan vermektir. Ancak yıllardır...

Yukarı
grasso kilo aldırıcı nova teatox zayıflama çayı svetol zayıflama kapsülü