Diyet Uzmanları – Popüler diyet listeleri ve Diyet hakkında bilinmeyenler burada!

Celebrity Slim Nedir?

Kilo kontrol amaçlı ilaçtır. Celebrity slim sizin kilo kontrol probleminiz aşmanızı sağlayabilir. Bence bu Etkili ürünü hemen denemelisiniz. Bitkisel hızlı ve etkili bir üründür.

11

celebrity slim son zamanların sık kullanıln ve sık tercih edilen ürünlerindendir. Celebrity slim sizin kilonuzu kontrol etmenize ekili bir şekilde yartdım edebilir. Celebrity slim hızlı ve etkili yöntemlerdendir celebrity slim’i deneyin celebrity slim kolay kullanımı ve bitkisel özleriyle size kilolarınızı kontrol ederken size yardım edebilir .

timthumb

ameliyatsız acısız bir şekilde kilonuzu kontrol edebilirsiniz bu konuda celebrity slim size yardım eder forma girmek celebrity’le çok kolay olabilir. Sizde forma giremediğinizden şikâyetçiyseniz celebrity slim’i deneyin .

c9c0173682d2a4791e43604be9096dd7

Bitkisel özlerden oluşmaktadır. Bu ürün size rahatça kullanımıyla sizin vaktinizi almaz sizi yormaz Gayet basittir  celebrity slim bitkisel olduğu için tamamen sağlıklıdır. Celebrity slim sizin kilonuzu kontrol edip istediğiniz forma girmeniz için size yardım edebilir istediğiniz formu düşünün ve celebrity slim’i kullanın celebrity slim hızlı ve etkili bir çözümdür sizde deneyin.

Celebrity Slim Set Kullanımı ; Kadın ve erkek kullanıma uygun formülde oluşturulmuş doğal karışım celebrityslim kullanım aşaması kolaydır. Öncelikle ürün üzerinde yazılmış olan talimatlara uygun olarak kullanılmalıdır.

Tam içeriği ; Skim Milk Powder, Fructose, Calcium Caseinate, Whey Protein Concentrate, Vegetable Oil, Glucose Syrup Solids, BioFibre™ [Inulin, Fibersol-2™, Thickeners (401, 415, 412], Soy Protein Isolate, Minerals (Dairy Calcium, Magnesium Oxide, Ferric Pyrophosphate, Zinc Sulphate, Manganese Sulphate, Copper Sulphate, Potassium Iodide, Sodium Molybdate, Chromium Chloride, Sodium Selenite), Flavours, Vitamins (A, B1, B2, B6, B12, C, D, E, K, Folate, Niacin, Pantothenic Acid, Biotin), Green Tea Extract, Emulsifiers (471, 472c), Mineral Salts (450, 339), Anti Caking Agent (551), Lecithin (322), Maize Starch

Celebrity Slim Avrupa ; Romanya , Ukrayna , Hollanda vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Celebrity Slim Avrupa ; İstanbul , Ankara ,Bursa gibi tüm şehirlerein ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz.Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu


Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.Benzer Konular

indirimstore.net Açıldı!!

indirimstore.net Açıldı!!

indirimstore.net Sitemiz n11.com İş Ortaklığıyla Yayında. Lider pazar yeri n11.com’un deneyimi ve 16 yıldır binlerce...

Kara Havuç Suyu 1 Kutu 15 Adet

Kara Havuç Suyu 1 Kutu 15 Adet

Doğru Nefes: Doğru bir şekilde nefes almak çok önemlidir. nefesinizi burnunuzdan alıp ağzınızdan vermektir. Ancak yıllardır...

ALLECEL KREM ŞOK KAMPANYA!!

ALLECEL KREM ŞOK KAMPANYA!!

ALLECEL KREM NEDİR? Genellikle yaşlılarda görülen eklem ağrıları problemleri, genç ya da yaşlı fark etmeksizin...

EŞEK SÜTÜ KREMİ NEDİR?

EŞEK SÜTÜ KREMİ NEDİR?

EŞEK SÜTÜ KREMİ NEDİR? Eşek sütü krem nedir? Vitamin ve mineral bakımından zengin içerik ihtiva...

PERFECT PORE CİLT TEMİZLEYİCİ

PERFECT PORE CİLT TEMİZLEYİCİ

SİYAH NOKTA NEDEN OLUR? SİYAH NOKTALAR NASIL OLUŞUR? En önemli nedeni, yağ üretimi artışıdır. Ergenlik...

Yukarı diyet ürünleri lokman hekim ürünleri fixplant