Diyet Uzmanları – Popüler diyet listeleri ve Diyet hakkında bilinmeyenler burada!

Bölgesel Kilo Verme Sırları

Bölgesel Kilo Verme SırlarıBölgesel incelme kilo vermenin yanında bölgesel yağlarından da kurtulmak isteyen kişilerin en büyük dileğidir. Peki neden bazı bölgelerimiz diğer bölgelere göre daha fazla kilo alma eğilimdedir ve kilo verirken neden bu bölgeler etkilenmez? Bu bölgeleri inceltmek için neler yapmalıyız? Bu yazımızda bölgesel incelmede izlemeniz gereken yolları araştırdık.

Kilo vermek için yapacağınız , düzenli diyet yapmak, spor yapmak ve uykunuzu düzenli hale getirmektir. Kilo vermek ve sıkılaşmak için  yağ alımınızı azaltmanız, protein alımınızı artırmanız gerektirir. Kas gelişiminiz için gerekli olan şey proteindir ve bölgesel yağlardan kurtulmak için kaslarınızı geliştirmeniz gerekmektedir. Kaslarınız geliştirerek o bölgede depolanan yağların çok daha hızlı  bir şekilde erimesini sağlayabilirsiniz .  Bunun yanında metabolizmanızı hızlandırmak için yapmanız gereken şeylerden biri de  gün içinde en az 2,5 litre su içmektir. Böylelikle sindirim ve boşaltım sisteminiz daha rahat çalışacak ve yağ yakma hızınır artarken kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Bunun yanında düzenli spor yapmalısınız. Düzeli spor yaparken dikkat etmeniz gereken, bölgesel hareketlere geçmeden önce yarım saat boyunca tüm vücudunuzu çalıştırmanız yani kardiyo hareketleri yapmanızdır. Çünkü vücut yağ yakmaya ancak yarım saat sonra başlar, bu nedenle biz de bölgesel yağlarımızı eritmek için öncelikle vücudumuzun bu egzersizlere hazır hale gelmesini sağlarsak bu egzersizlerden daha fazla verim almaya başlayabiliriz.  Spor yaparken dikkat etmeniz gereken diğer bir şey de spordan sonra rahatlama hareketleri yapmak ve vücudu yüksek tempodayken bırakmamaktır.  Bu şekilde kaslarınızdaki adranalin azalacak ve kas ağrıları çekmek gibi bir problemle karşılaşmayacaksınız. Tüm bu dediklerimizi uygulayarak siz de istediğiniz ölçüleri yakalayabilirsiniz!Benzer Konular

Zayıflamaya Yeni Etki Truf Mantarı

Zayıflamaya Yeni Etki Truf Mantarı

Her geçen gün daha fazla ortaya çıkan şişmanlık sorunlarına karşı doğru bir zayıflama süreci içerisine...

Yaza Hazırlık için Doğru Diyet Programı

Yaza Hazırlık için Doğru Diyet Programı

Yaz mevsiminin de yaklaşması ile birlikte ortaya çıkan fazla kilolar sorunları daha fazla hissedilmeye başlanmıştır....

Yukarı diyet ürünleri lokman hekim ürünleri fixplant